Mamy dla Was nie lada gradkę.

Już niedługo XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – najbardziej wyczekiwany turniej dla każdego piłkarskiego fana! Każdy amator piłki nożnej wie, że czerwiec będzie najgorętszym miesiącem roku 2018. Dreszczyk rywalizacji pojawi się również w naszej Galerii, gdzie rozegramy prawdziwie emocjonujący TURNIEJ FIFA 18!

Czy jesteście gotowi na największe sportowe wyzwanie piłkarskie?

U nas każdy może zostać zwycięzcą.

W sobotę 9 czerwca zapraszamy do Galerii od 9.00 do 21.00. Przez cały dzień czekać będzie na Was wiele atrakcji również dla najmłodszych fanów piłki nożnej.

Główną nagrodą w TURNIEJU FIFA 18 będzie konsola PS4 oraz puchar.

Podczas eventu będziecie mogli spotkać się z znanym Youtuberem, Vice-mistrzem Polski w FIFA 14 Robertem „LisekHD” Liszką! „LisekHD” to znany i lubiany Youtuber, dla którego FIFA nie ma tajemnic. To właśnie on wystąpi w roli współprowadzącego podczas naszego turnieju.

My już nie możemy się doczekać!

Więcej aktualności

Zapraszamy do zimowej krainy Św. Mikołaja

Witajcie❗Zapraszamy Was na kolejny wspaniały event❗ 8 grudnia od 14:00-20:00 zawita do Naszej Galerii Święty Mikołaj. W planie mnóstwo atrakcji: -Bajeczna zimowa sceneria Mikołajkowa.🎅🏻🤶 -Darmowe zdjęcie z Św.Mikołajem drukowane na poczekaniu.📸 -Chodząca maskotka rozdająca słodkości.🍬 -Darmowe, kreatywne warsztaty: fabryka ozdób choinkowych.🌲🎄 -Konkursowy kącik multimedialny: TV+Xbox+Kinect z grami zimowymi. 🎮 -Konkursy zręcznościowe dla najmłodszych: rzut śnieżką […]