18 lutego zapraszamy na Dzień Dawcy Szpiku w Niwie.

W godzinach 12.00 – 18.00 będzie możliwość porozmawiania z wolonturiuszami DKMS, którzy rozwieją Wasze wszelkie wątpliwości i pokażą, że warto pomagać.

Pamiętaj Ty też możesz pomóc, masz to w genach.

Wyjątkowa dziewczyna potrzebuje Twojej pomocy!

Kasia to bardzo ciepła i serdeczna 34 letnia dziewczyna. Niestety na początku tego roku dowiedziała sie, ze choruje na ostra białaczkę szpikowa. Przed nią ciężka chemioterapia, która ma zahamować rozwój komórek nowotworowych.
Jednak gwarancje całkowitego wyzdrowienia daje przeszczep szpiku od jej “bliźniaka genetycznego”. W Polsce co godzinę ktoś słyszy diagnozę: nowotwór krwi. Dla wielu z tych osób jedyna szansa na powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Dlatego zachęcamy do dołączenia do bazy potencjalnych dawców szpiku. Znajdź stanowisko Fundacji DKMS w naszej Galerii. Zarejestruj się, a być może to Ty będziesz mógł pomóc wygrać szanse na życie osoba chorym na nowotwory krwi.

Więcej aktualności

PitStop – sprawdzimy stan Twojego samochodu

Już 15 marca 2019 razem z profiauto.pl oraz DARMA sklep motoryzacyjny, przeprowadzimy bezpłatną kontrolę stanu technicznego twojego pojazdu w mieście Oświęcim. Specjaliści sprawdzą m.in. stan zawieszenia, oświetlenia, ogumienia oraz płyny eksploatacyjne, czyli elementy, które kierowcy powinni kontrolować niezależnie od pory roku. Na miejscu dostępni będą eksperci ProfiAuto Serwis, którzy odpowiedzą na wszystkie motoryzacyjne pytania. Każdy […]

Zapraszamy do zimowej krainy Św. Mikołaja

Witajcie❗Zapraszamy Was na kolejny wspaniały event❗ 8 grudnia od 14:00-20:00 zawita do Naszej Galerii Święty Mikołaj. W planie mnóstwo atrakcji: -Bajeczna zimowa sceneria Mikołajkowa.🎅🏻🤶 -Darmowe zdjęcie z Św.Mikołajem drukowane na poczekaniu.📸 -Chodząca maskotka rozdająca słodkości.🍬 -Darmowe, kreatywne warsztaty: fabryka ozdób choinkowych.🌲🎄 -Konkursowy kącik multimedialny: TV+Xbox+Kinect z grami zimowymi. 🎮 -Konkursy zręcznościowe dla najmłodszych: rzut śnieżką […]