Mamy dla Was nie lada gradkę.

Już niedługo XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – najbardziej wyczekiwany turniej dla każdego piłkarskiego fana! Każdy amator piłki nożnej wie, że czerwiec będzie najgorętszym miesiącem roku 2018. Dreszczyk rywalizacji pojawi się również w naszej Galerii, gdzie rozegramy prawdziwie emocjonujący TURNIEJ FIFA 18!

Czy jesteście gotowi na największe sportowe wyzwanie piłkarskie?

U nas każdy może zostać zwycięzcą.

W sobotę 9 czerwca zapraszamy do Galerii od 9.00 do 21.00. Przez cały dzień czekać będzie na Was wiele atrakcji również dla najmłodszych fanów piłki nożnej.

Główną nagrodą w TURNIEJU FIFA 18 będzie konsola PS4 oraz puchar.

Podczas eventu będziecie mogli spotkać się z znanym Youtuberem, Vice-mistrzem Polski w FIFA 14 Robertem „LisekHD” Liszką! „LisekHD” to znany i lubiany Youtuber, dla którego FIFA nie ma tajemnic. To właśnie on wystąpi w roli współprowadzącego podczas naszego turnieju.

My już nie możemy się doczekać!

Więcej aktualności

PitStop – sprawdzimy stan Twojego samochodu

Już 15 marca 2019 razem z profiauto.pl oraz DARMA sklep motoryzacyjny, przeprowadzimy bezpłatną kontrolę stanu technicznego twojego pojazdu w mieście Oświęcim. Specjaliści sprawdzą m.in. stan zawieszenia, oświetlenia, ogumienia oraz płyny eksploatacyjne, czyli elementy, które kierowcy powinni kontrolować niezależnie od pory roku. Na miejscu dostępni będą eksperci ProfiAuto Serwis, którzy odpowiedzą na wszystkie motoryzacyjne pytania. Każdy […]

Zapraszamy do zimowej krainy Św. Mikołaja

Witajcie❗Zapraszamy Was na kolejny wspaniały event❗ 8 grudnia od 14:00-20:00 zawita do Naszej Galerii Święty Mikołaj. W planie mnóstwo atrakcji: -Bajeczna zimowa sceneria Mikołajkowa.🎅🏻🤶 -Darmowe zdjęcie z Św.Mikołajem drukowane na poczekaniu.📸 -Chodząca maskotka rozdająca słodkości.🍬 -Darmowe, kreatywne warsztaty: fabryka ozdób choinkowych.🌲🎄 -Konkursowy kącik multimedialny: TV+Xbox+Kinect z grami zimowymi. 🎮 -Konkursy zręcznościowe dla najmłodszych: rzut śnieżką […]